Hello There, Guest!
Yada Register

Kayıt:

Zaman sizi beklemez.Aksine siz zamanı beklersiniz.O yüzden hayallerinizin peşinden koşun.

CSGO Pluginlerine buradan bakabilirsiniz.
Sourcemod Türkçe Dökümanlarına buradan bakabilirsiniz.
Discord Sunumuza buradan katılabilirsiniz.

Subscribe to this thread

Sunucu Kapanması - 01.10.2018

Thread Rating:
 • 0 Vote(s) - 0 Average
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5


Sunucu Kapanması - 01.10.2018

#1
Offline BOT Benson

  Sunucu Sahibi

 • Yorum:
  170
 • Konu:
  48
 • Kayıt:
  07-02-2018
 • Reputation:
  11

 • Bildiğiniz Üzere CSGO Sunucumuz Uzun bir süredir açık bulunmaktadır. Bu vakitte bir çok oyun modunu awp - pro - aim - mg - surf - jb - mm - saklambaç ve diğer oyun modlarını ekleyerek sunucuyu en iyi hale getirmeye çalıştık. Fakat uzun bir süredir serverda aktifliğin düşmesi ve birçok oyuncunun yeni gelen oyunculara hakaret etmesi , aşağılaması , onları takmaması gibi bazı sebeplerden ötürü üzülerek belirtmek isterimki BOT Benson CSGO Topluluğu olarak serverımızı kapatma kararını almış bulunmaktayız.

  İleride serverımız tekrar açılabilir veya açılmayabilir. Fakat tekrar açılırsa bu sefer sunucuda kendini bilmez , saygısız , terbiyesiz ve hadsiz oyunculara taviz vermeyeceğiz ( serverda ne kadar oynadığınız bizim için hiç önemli değil eğer terbiyesizlik yapacaksanız gidip başka sunucularda egonuzu tatmin edip oynayabilirsiniz. ) En küçük şeyleri büyüten ve en küçük şeyde karşısındaki oyuncuya küfür, hakaret eden bir oyuncuya bizim ihtiyacımız yoktur. Hiçbir zaman sadece adam öldürmeye dayalı bir server olmadık. Sürekli olarak sadece eğlenmeyi amaçlayıp bu doğrultuda modları ayarladık.Bu sebepten dolayı eğer ki ileride yeni sunucumuz açılırsa sadece karşısındaki oyuncuya saygı duyan , herşey küfür etmeyen oyuncuları serverımızda barındıracağız. Serverda 5 kişi bile olsa saygılı ve terbiyeli olduktan sonra bizim için hiçbir sorun bulunmamaktadır.

  Yaptığımız en büyük hatalardan biri bütün oyunculara karşı iyi niyetli davranmamızdır ( Küfür eden oyuncuyu dahi sürekli affetmemiz ve yeni gelen oyunculara karşı saygısızlık etmeleri ve ne kadar cezalandırsak da yanlış kararlar vermemiz gibi ). Edindiğimiz tecrübe sonraki sunucularımızın daha iyi olacağını düşünmekteyim.

  İleride Hayata Geçirmeyi Planladığım 2 Proje Bulunmaktadır.Bunlardan Biri BBDefender diğeri ise RPG BOT Benson oyun modlarıdır. Bu modlardan 1 tanesi veya 2 sinide tamamlandığımda sunucuyu belki tekrar dan açabilirim.Şuan üzerinde çalışmakta olduğum mod ise BBDefender modudur ve mod test sunucumuzda geliştirilmeye devam edilecektir. Fakat sunucuda terbiyesizlik yapacak hiçbir oyuncuya taviz verilmeyecektir.

  Son olarak sadece csgo sunucumuzu kapatma kararı almış bulunmaktayım. Forum ve websitemiz aktif kalacaktır. Yeni gelişmeler olursa forum üzerinden duyuracağım ve bu yüzden bizi ara sıra takip edebilirsiniz.

  En son olarak sunucu ay sonuna kadar açık kalacak sonrasında kapanacaktır.


  Possibly Related Threads…
  Thread Author Replies Views Last Post
    Sunucu Hakkında Bilgilendirme BOT Benson 0 1,023 01-12-2018, Saat: 19:22
  Last Post: BOT Benson
    Sunucu Altyapı Çalışması BOT Benson 0 1,266 15-09-2018, Saat: 23:04
  Last Post: BOT Benson

  Forum Jump:

  Users browsing this thread:

  1 Guest(s)